Jelibon Sour Patch Strawberry epres gumicukor
Összetevők: cukor, invertcukor szirup, glükózszirup, keményítő, savanyúságot szabályozó anyag(nátrium-hidroxid), sav (borkősav, citromsav), színezék (antocianinok, kurkumin, növényi szén), aromák.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 363kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak0 | 0g |
| Szénhidrát | 90g |
| melyekből cukrok | 77g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,13g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 115 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 80 g |