Jello cukormentes cseresznye ízű zselatin 8,5g
Összetevők: zselatin, adipinsav (a savanyúságért), dinátrium-foszfát (szabályozza a savasságot), maltodextrin (kukoricából), fumársav (a savanyításért), aszpartamet (édesítőszer), kevesebb, mint 2% mesterséges aromát tartalmaz, aceszulfám-kálium (édesítőszer), só , kék 1, piros 40
| Átlagos tápérték 100 g-ban | |
| Energia | 20kcal |
| Zsír | 0g |
| amelyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 4g |
| amelyből cukrok | 0g |
| Fehérje | 0,7g |
| Só | 0,05g |
Eredeti név: Jell-O Cherry Sugar Free
Megtalálod így is: Zselé, zselés desszert, puding, zero
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 85 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Vastagság | 25 mm |
| Tömeg | 9 g |