Jello kék bogyós zselatin 85g.
A Jello Kék Bogyós zselatin a gyermekek kedvence, de a felnőttek is imádják. Szinte erőfeszítés nélkül elkészíthető: adjon hozzá 235 ml forrásban lévő vizet és keverje 2 percig, majd adjon hozzá 235 ml hideg vizet. Tegye hűtőszekrénybe 4 órára.. Hűtőszekrényben tárolandó.
Összetevők: cukor, zselatin, E355 savasságszabályozó, kevesebb, mint 2% -a: természetes és mesterséges aromák, E260 tartósítószer, savasságszabályozók E339ii-E331-E297, E133 színezék.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 364kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 86,4g |
| melyekből cukrok | 86,4g |
| Fehérje | 9,1g |
| Só | 0,9g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 85 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Vastagság | 25 mm |
| Tömeg | 85 g |