Jello mangós zselatin 85g
Ki nem szereti a lédús mangó édes, trópusi aromáját? A Jello új mangó ízesítésű zselatinja visszarepít az utolsó vakációdra! Ez az ízletes desszert bármilyen életkorban népszerű, és annyira egyszerű elkészíteni: csak adj hozzá 235 ml forrásban lévő vizet és keverd 2 percig, majd adj hozzá 235 ml hideg vizet. Tedd hűtőszekrénybe 4 órára. Hűtőszekrényben tárolandó.
Összetevők: Cukor, zselatin, az E355 savasságszabályozó, kevesebb, mint 2% -a: természetes és mesterséges aromák, savasságszabályozók E339ii-E331-E297, színek E102 * -E110 *. Káros hatással lehet a gyermekek aktivitására és figyelmére. GMO-t tartalmaz.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 381kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 865,7 |
| melyekből cukrok | 85,7g |
| Fehérje | 9,5g |
| Só | 1g |
Eredeti név: Jell-O Mango
Megtalálod így is: Zselé, zselés desszert, puding
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 85 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Vastagság | 25 mm |
| Tömeg | 85 g |