Jimmys Popcorn Classic Sweet édes popcorn
Összetevők: kukorica, cukor, növényi olaj (pálma).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 471kcal |
| Zsír | 21,8g |
| melyekből telített zsírsavak | 7,6g |
| Szénhidrát | 59,2g |
| melyekből cukrok | 23,4g |
| Fehérje | 5,9g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 280 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Vastagság | 80 mm |
| Tömeg | 100 g |