Karamelles M&M's csokoládé drazsé 40g.
Összetevők: Tejcsokoládé [cukor, csokoládé, kakaóvaj, sovány tej, laktóz, tejzsír, szójalecitin, só, mű- és természetes aromák], cukor, kukoricaszirup, hidrogénezett pálmamagolaj, tejzsír, sovány tej, kukoricakeményítő, Kevesebb, mint 1% laktóz, dextrin, só, mono- és digliceridek, színezőanyagok (beleértve a kék 1 tó, a sárga 6, a piros 40, a sárga 5, a kék 1), a karnaubaviasz, a csokoládé, a mesterséges aromák, a gumiakácia.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 475kcal |
| Zsír | 17,5g |
| melyből telített zsírsavak | 12,5g |
| Szénhidrát | 72,5g |
| melyből cukrok | 65g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 1,5g |
Eredeti név: MandMs Caramel chocolate candies
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 75 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Vastagság | 10 mm |
| Tömeg | 40 g |