Kelloggs Pop Tarts Frosted Chocotastic csokis sütemény
Más gabonafélékből származó glutént tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 393kcal |
| Zsír | 9,5g |
| melyekből telített zsírsavak | 4,7g |
| Szénhidrát | 72g |
| melyekből cukrok | 38g |
| Rost | 1,7g |
| Fehérje | 4,1g |
| Só | 0,9g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 135 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Vastagság | 100 mm |
| Tömeg | 384 g |