Kelloggs Pop Tarts Hot Fudge Sundae forrócsokis sütemény
Ez a Kellogg's sütemény csokoládékéreggel rendelkezik, sima vanília töltelékkel. Édes reggeli finomság vagy délutáni snack. Ezeket a finom kenyérpirítóban vagy mikrohullámú sütőben elkészíthető édességeket hidegen is lehet enni, de a legjobb amerikai ételélmény érdekében melegítse kenyérpirítóban vagy 1-2 percig mikrohullámú sütőben.
Összetevők: búzaliszt, cukor, glükózszirup, invertcukorszirup, pálmaolaj, dextróz, zsírszegény kakaópor, színezékek (kálcium-karbonát, paprikakivonat), búzakeményítő, nedvesítőszer (glicerin), só, térfogatnövelő szerek (nátrium-hidrogén karbonát, E450), marhahús zselatin, keményítő, citromsav, természetes vanília aroma más természetes aromákkal, barna rizs szirup, zöldséglé koncentrátumok (cékla, sárgarépa), emulgeálószer (szójalecitin), stabilizátor (xantángumi), niacin, vas, tiamin, riboflavin, folsav.
Más gabonafélékből származó glutént tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 383kcal |
| Zsír | 8,5g |
| melyekből telített zsírsavak | 4,2g |
| Szénhidrát | 72g |
| melyekből cukrok | 35g |
| Rost | 1,3g |
| Fehérje | 3,9g |
| Só | 0,9g |
Megtalálod így is: poptarts, süti, keksz, pirítós, kellogs, frosted, kellogg's
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 135 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Vastagság | 100 mm |
| Tömeg | 384 g |