Kernel Season's Churro fahéjas ízű popcorn fűszerkeverék 88g
Összetevők: cukor, fahéj, természetes vanília puding típusú aroma, só, szilícium-dioxid a csomósodás megakadályozására
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 384kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 76,9g |
| melyekből cukrok | 76,9g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,9g |
Eredeti név: Kernel Season's Churro Popcorn Seasoning with real Cinnamon
Megtalálod így is: pattogatott kukorica, churros
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 120 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 110 g |