Kernel Seasons só és vaj ízű popcorn fűszerkeverék.
Összetevők: só, természetes vaj aroma (tejből), természetes színezékek (kurkuma és bors kivonat), csomósodást gátló szilícium-dioxid.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 0kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 0g |
| melyekből cukrok | 0g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 38,16g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 120 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 99 g |