KFC Jelly Beans az ezredes kedvenc ízei drazsé válogatás
Összetevők: cukor, malátaszirup, sav, módosított étkezési keményítő, citromsav, mesterséges aroma, gumiarábikum, fényesítőszer (karnaubaviasz), mesterséges színezék (red 40, blue 1, yellow 5, yellow 6).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 367kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 93,3g |
| melyekből cukrok | 90g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 160 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Vastagság | 25 mm |
| Tömeg | 110 g |