Kit Kat Japán narancsos csokoládé
Összetevők: csokoládé bevonó, növényi olaj, cukor, laktóz, tejpor, kakaóvaj, keksz (zsiradék, só), búzaliszt, narancslé, élesztő, kakaópor, kakaómassza, emulgeálószer, kelesztő anyag, színezék, savanyúságot szabályozó anyag, aroma, szódabikarbóna. A termék szóját tartalmaz. Dióféléket, tojást, mogyorót és szezámmagot is feldolgozó üzemben készült.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 535kcal |
| Zsír | 30,2g |
| melyből telített zsírsavak | 17,2g |
| Szénhidrát | 60,3g |
| melyből cukrok | 57,8g |
| Fehérje | 7,7g |
| Só | 0,25g |
Megtalálod így is: ázsiai kitkat, narancs ízű
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 210 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 81 g |