KitKat Mini Mont Blanc - japán kiadás krémes-gesztenyés csokoládé
Összetevők: Csokoládé (cukor, tejsav, növényi olaj, teljes tejpor, kakaóvaj), búzaliszt, növényi olaj, tejsav, cukor, keksz, karamellpor, tejszínpor, kakaópor, élesztő, kakaómassza, teljes tejpor, kakaóvaj / emulgeálószer [lecitin (szója)], aroma, sütőpor, nátrium-hidrogén-karbonát, élesztő.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 552kcal |
| Zsír | 31,9g |
| melyekből telített zsírsavak | 4,3g |
| Szénhidrát | 62,1g |
| melyekből cukrok | 27,9g |
| Fehérje | 3,88g |
| Só | 0,2g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 180 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Vastagság | 40 mm |
| Tömeg | 104 g |