La Croix barack és körte ízű szénsavas víz aromával
Összetevők: szénsavas víz, természetes őszibarack és körte aroma és egyéb természetes aroma.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 0kcal |
| Zsír | 0g |
| amelyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 0g |
| amelyből cukrok | 0g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
Megtalálod így is: energiaszegény, cukormentes, zero, lacroix
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 120 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 355 g |