Lay's Numb & Spicy Hotpot burgonyachips
Összetevők: Burgonya, növényi olaj, csípős hotpot ízesítő (beleértve ehető ízesítőket, ételszínezék (E160c), ízfokozók (E635, E951 (tartalmaz fenilalanint)) antioxidánsok (E319)).
Hotpot íz:
Nem egyetlen fűszer vagy összetevő, hanem egy komplex ízprofil, amit a hot pot főzőlé inspirált: fűszeres, aromás, néha csípős és gazdag — olyan, mintha egy fűszeres ázsiai forró leves íze egy snackbe koncentrálódott volna.
Általában érzékelni, az alábbiakat fogod:
Erőteljes fűszeresség
Chili és bors aromák
Fokhagyma, hagyma por
Édeskés-sós, mély íz
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 540kcal |
| Zsír | 33,67g |
| melyből telített zsírsavak | 5,33g |
| Szénhidrát | 54g |
| melyből cukrok | 6g |
| Fehérje | 5,67g |
| Só | 1,39g |
| Nátrium | 556,67mg |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 210 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Vastagság | 75 mm |
| Tömeg | 70 g |