Lays Grilled Squid grillezett tintahal ízű hullámos chips.
Összetevők: Burgonya, növényi olaj (pálmaolaj), vaslemezes tintahal aroma (cukor, maltodextrin, só, szójaszósz por (só, maltodextrin, főzött szójaszósz, hidrolizált növényi fehérje, ízfokozó (E635, E640)), (beleértve a szójababot is) , Ízfokozó (E621), fokhagymapor, kömény, hagymapor, ételaroma) (beleértve a búzát, szóját, tejet, tintahalat), chilipor, fekete borspor, csomósodást gátló anyag (E551), fűszerek, élesztőkivonat, gyömbér por, szezámolaj, tintahalpor, édesítőszer (E951) (fenilalanint tartalmaz)).
Allergén információ:
Glutént, tejet tartalmaz.
Szója – hidrolizált szója-fehérje
Hal / tintahal por vagy kivonat – maga a tintahalkivonat miatt
Rákok, puhatestűek nyomokban előfordulhatnak a feldolgozási környezetben.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 538kcal |
| Zsír | 33,33g |
| amelyből telített zsírsavak | 5,33g |
| Szénhidrát | 54,33g |
| amelyből cukrok | 5,33g |
| Fehérje | 5,67g |
| Só | 1,8g |
| Nátrium | 720mg |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 230 mm |
| Szélesség | 175 mm |
| Vastagság | 40 mm |
| Tömeg | 70 g |