Lays Pizza Hut Margherita chips 150g
Összetevők: burgonya, növényi olajok (napraforgó, repce, kukorica változó arányban), cukor, aromák (TEJET tartalmaz), só, írópor, paradicsompor, fokhagymapor, petrezselyem, savanyúságot szabályozó anyagok (citromsav, almasav), színezékek (paprika kivonat) , annatto bixin), oregánó.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 542kcal |
| Zsír | 32,5g |
| melyből telített zsírsavak | 4,1g |
| Szénhidrát | 54g |
| melyből cukrok | 4g |
| Rost | 4,4g |
| Fehérje | 6,4g |
| Só | 1,07g |
Eredeti név: Lay's Pizza Hut Margherita Geschmack
Megtalálod így is: pizza ízű csipsz, margarita, margerita, olasz, pizzahut
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 290 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 150 g |