Lays Stax Spanish Ham sonkás chips
Összetevők: Burgonyapehely (Burgonya, Emulgeálószer (E471), Savanyúságot szabályozó anyag (E330)), Növényi olaj, Előzselatinizált keményítő, Spanyol sonka ízű fűszerkeverék (aroma, kálium-klorid, ízfokozó (E635), édesítőszer (E951, fenilalanint tartalmaz )), Fehér cukor, Spanyol sonkapor (Spanyol sonka, Borsópor, Fehér cukor, Tartósítószer (E262)), Emulgeálószer (E471, E322 ( szója )), Só, Színezékek (E124, E100, E162), Savanyúságot szabályozó anyag (E330).
Tartalmaz: szóját.
Figyelmeztetés: Az E124 káros hatással lehet a gyermekek aktivitására és figyelmére.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 547kcal |
| Zsír | 33,66g |
| melyből telített zsírsavak | 17g |
| Széndidrát | 57,33g |
| melyből cukrok | 11,33g |
| Fehérje | 4g |
| Só | 1,84g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 210 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Vastagság | 70 mm |
| Tömeg | 90 g |