Lindt Teddy mini arany maci tejcsokoládék 50g.
Összetevők: cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, kakaómassza, tejcukor, sovány tejpor, emulgeálószer (szójalecitin), árpamaláta-kivonat, aroma.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 564kcal |
| Zsír | 36g |
| melyekből telített zsírsavak | 22g |
| Szénhidrát | 52g |
| melyekből cukrok | 50g |
| Fehérje | 7,1g |
| Só | 0,31g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 70 mm |
| Szélesség | 210 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 50 g |