Lion fehércsokoládés szelet
Összetevők: glükóz-fruktóz szirup, növényi zsír (pálma, shea, pálmamag), cukor, búzaliszt, édesített sűrített tej (tej, cukor), sovány tejpor, tejsavó, maltodextrin, búzakeményítő, só, emulgeálószer (lecitin), térfogatnövelő szer (nátrium-karbonát), karamellizált cukor, sűrítőanyag (karragén), természetes vanília aroma, természetes aroma.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 485kcal |
| Zsír | 22g |
| melyekből telített zsírsavak | 13g |
| Szénhidrát | 65g |
| melyekből cukrok | 51g |
| Fehérje | 5,6g |
| Só | 0,57g |
Megtalálod így is: fehércsoki, fehércsokis lion
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 130 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 43 g |