Mac Heaven Mac N Cheese Truffle szarvasgombás Mac and Cheese
Összetevők: Tészta 65% (durumbúza dara), feldolgozott sajtpor 11% (sajt, tejsavópor, só), tejsavópor, napraforgóolaj készítmény por (napraforgóolaj, glükózszirup, tejfehérje), aromák, burgonyakeményítő, só, élesztőkivonat. Gomba/csiperkegomba (Agaricus bisporus), szarvasgomba (Tuber aestivum Vitt.) 0,1%, kurkumapor.
BÚZÁT és TEJET tartalmaz.
Tartalmazhat: tojást, szóját, mustárt, zellert, puhatestűeket, rákféléket.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 386kcal |
| Zsír | 9,5g |
| melyekből telített zsírsavak | 2,5g |
| Szénhidrát | 60g |
| melyekből cukrok | 13,6g |
| Fehérje | 14,2g |
| Só | 2,27g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 215 mm |
| Szélesség | 155 mm |
| Vastagság | 40 mm |
| Tömeg | 184 g |