Snickers protein csokoládé.
Összetevők: fehérjekeverék (tejsavófehérje koncentrátum (tej), tejfehérje izolátum, tejfehérje, emulgeálószer (szójalecitin), tejcsokoládé (19%)(cukor, kakaóvaj, sovány tejpor, kakaómassza, laktóz és protein tejsavóból (tej), pálmazsír, tejsavópor (tej), tejzsír, emulgeálószer (szójalecitin, E467), vaníliakivonat), karamell (15%) (édesített sovány tej, glükózszirup, invercukor szirup, pálmaolaj, vaj (tej), cukor, emulgeálószer (E471), stabilizátor (pektin), só, természetes aroma), mogyoró (10%), nedvesítőszer (glicerol), glükózszirup, mogyoróliszt, cukor, térfogatnövelőszer (polidextróz), frukto-oligoszacharid, napraforgóolaj, aromák (mogyoró), só, antioxidáns (természetes tokoferolok).
Tartalmazhat: mogyoróféléket, tojást, búzát, zabot és árpát.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 409kcal |
| Zsír | 17g |
| melyből telített zsírsavak | 6,1g |
| Szénhidrát | 42g |
| melyből cukrok | 30g |
| Fehérje | 23g |
| Só | 0,57g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 130 mm |
| Szélesség | 20 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 47 g |