Merci black and white selection limited edition.
Összetevők: cukor, kakaómassza, kakaóvaj, teljes tejpor, növényi zsírok (pálma, shea), mandula (5,2%), tejszínpor, vajzsír, sovány tejpor, laktóz, tejsavópor, rizsliszt, búzaliszt, emulgeálószer: szójalecitin, írópor, sovány kakaópor, búzafehérje, aromák, étkezési só, búzamaláta, térfogatnövelő szerek (ammónium-hidtrogén-karbonát, nátrium-hidrogén-karbonát, kálim-karbonát).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 585kcal |
| Zsír | 40,2g |
| melyből telített zsírsavak | 23g |
| Szénhidrát | 45,9g |
| melyből cukrok | 43,4g |
| Fehérje | 7,8g |
| Só | 0,24g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 160 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 240 g |