Mico Mixed Macaron Sandwich vegyes ízben 118g
Összetevők: Búzaliszt, fehér cukor, étkezési növényi olaj, glükóz, keményítő, teljes tejpor, élelmiszer-adalékanyagok (savanyúságot szabályozó anyagok (E503(ii)), (E500(ii)), szójalecitin, színezékek (E141(ii)), E160a, E120), étkezési só, aroma.
Búzát, tejet és szóját tartalmaz.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 495kcal |
| Zsír | 21g |
| melyből telített zsírsavak | 3,15g |
| Szénhidrát | 69,9g |
| melyből cukrok | 13,92g |
| Fehérje | 6,4g |
| Só | 0,75g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 0 mm |
| Szélesség | 0 mm |
| Vastagság | 0 mm |
| Tömeg | 118 g |