Milka spoon Oreo tojás 128g.
Összetevők: cukor, növényi zsírok (pálma, shea), sovány TEJPOR, kakaóvaj, kakaómassza, TEJSAVÓPOR, TEJZSÍR, BÚZALISZT, emulgeálószerek (SZÓJALECITIN, E476, E475, E442, napraforgó lecitin), zsírszegény kakaópor (0,2%), MOGYORÓMASSZA, glükóz-fruktózszirup, BÚZAKEMÉNYÍTŐ, térfogatnövelő szerek (E501, E503, E500, E504), aromák, étkezési só, savanyúságot szabályozó anyag (E524).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 563kcal |
| Zsír | 35g |
| melyből telített zsírsavak | 18g |
| Szénhidrát | 53g |
| melyből cukrok | 51g |
| Rost | 1,4 |
| Fehérje | 6,7g |
| Só | 0,29g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 80 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Vastagság | 75 mm |
| Tömeg | 128 g |