Minecraft Corn Crisps Paprika ízű kukoricachips
Összetevők: kukoricadara 86%, napraforgóolaj, paprikafűszer 7% (cukor, só, csípős paprikapor 1%, paradicsom, chipotle paprika, fokhagyma, fehér bors), savanyúságot szabályozó anyagok (E341, E330); csomósodást gátló anyag (E551).
Fűszerezettség: A fűszerkeverék chili port és chipotle paprikát tartalmaz. Kisgyermekek vagy az erős ízekre érzékenyek számára enyhén csípős lehet.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 410kcal |
| Zsír | 8,1g |
| melyekből telített zsírsavak | 0,6g |
| Szénhidrát | 74g |
| melyekből cukrok | 2,4g |
| Rost | 3,4g |
| Fehérje | 7,4g |
| Só | 1,1g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 0 mm |
| Szélesség | 0 mm |
| Vastagság | 0 mm |
| Tömeg | 60 g |