Mogyoróvajas M&M's csokoládé drazsé.
Összetevők: Tejcsokoládé, földimogyoróvaj (részlegesen zsírtalanított földimogyoró), cukor, hidrogénezett pálmamagolaj, részben zsírtalanított földimogyoró liszt, kukoricakeményítő, dextróz, kevesebb, mint 1%: kukoricaszirup, természetes ízek, só, dextrin, színezőanyag, propil-galát a frissesség fenntartásához, gumiakácia.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 536kcal |
| Zsír | 28,6g |
| melyből telített zsírsavak | 17,8g |
| Szénhidrát | 57,1g |
| melyből cukrok | 50g |
| Fehérje | 10,7g |
| Só | 2,1g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 75 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Vastagság | 10 mm |
| Tömeg | 46 g |