Monster a köbön Japán extra energiaital 160ml
Összetevők: cukor, glükóz, ginzeng gyökér kivonat, L-karnitin, L-tartarát, nátrium-klorid, guarana mag kivonat/citromsav, szénsav, aroma, édesítőszer (D-ribóz, szukralóz), L-arginin, nátrium-citrát, koffein, tartósítószerek (benzoesav), niacin, színezék (antocianin), inozitol, V.B6, V.b2, V.B12.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 69kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 17g |
| melyekből cukrok | 0g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 90 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 160 g |