Monster Assault Energy energiaital.
Összetevők: Víz, cukor, glükózszirup, maltodextrin, szén-dioxid, taurin (0,4%), színezék (E150d), savanyúságot szabályozó anyag (foszforsav), savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-citrátok), Panax ginseng gyökérkivonat (0,08%), aromák, L-karnitin L-tartarát (0,04%), tartósítószerek (szorbinsav, benzoesav), koffein (0,03%), vitaminkeverék (nikotinamid, B6-vitamin, riboflavin, B12-vitamin), só, inozitol (0,002%).
Nem alkalmas gyermekek, terhes nők és koffeinérzékeny személyek számára.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 71kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 18g |
| melyből cukrok | 16g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,06g |
Megtalálod így is: energy drink, energydrink, energia ital, katona mintás
Az új jogszabálynak megfelelő jelzésekkel ellátott termék.
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 170 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Vastagság | 65 mm |
| Tömeg | 500 g |