Monster Cuba Libre ízű energiaital 355ml.
Összetevők: cukrok, glükóz, ginzeng kivonat, L-karnitin, L-tartarát, nátrium-klorid, guarana mag kivonat / szénsav, foszforsav, nátrium-citrát, nátrium-citrát, tartósítószer (nátrium-benzoát)), aromák, L-arginin, karamell szín, koffein, niacin, édesítőszer (szukralóz), inozitol, B6-vitamin, B2-vitamin, B12-vitamin.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 10kcal |
| Zsír | 0g |
| amelyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 10g |
| amelyből cukrok | 10g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,2g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 155 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 355 g |