Monster Energy Pipeline Punch Japán alumínium palackos energiaital
Összetevők: Szénsavas víz, gyümölcs (alma, narancs, guava, ananász, maracuja), cukor (cukor, glükóz), ginzeng gyökérkivonat, l-karnitin l-tartarát, növényi olaj, nátrium-klorid, guarana kivonat, citromsav, aroma, tartósítószer (nátrium-benzoát), l-arginin, nátrium-citrát, koffein, édesítőszer (szukralóz), niacin, inozitol, B6-vitamin, B2-vitamin, színezék (B-karotin), B12-vitamin.
A termék nem DRS küteles.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 44kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 10g |
| melyből cukrok | 9,5g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,06g |
Az új jogszabálynak megfelelő jelzésekkel ellátott termék.
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 205 mm |
| Szélesség | 63 mm |
| Vastagság | 63 mm |
| Tömeg | 500 g |