Monster Energy Juiced Ripper trópusi gyümölcs ízű energiaital
Összetevők: Szénsavas víz, szacharóz, sűrítményből készült gyümölcslevek (20%) (alma, maracuja, ananász, guava, narancs, citrom), glükózszirup, aromák, étkezési sav (citromsav), taurin (0,4%), savanyúságot szabályozó anyag (kálium-citrát, nátrium-citrát), ginzeng gyökérkivonat (0,08%), tartósítószer (kálium-szorbát), koffein (0,03%), antioxidáns (aszkorbinsav), édesítőszer (szukralóz), vitaminok (B3, B6, B2, B12), színezék: E150c, L-karnitin L-tartarát (0,004%), nátrium-klorid, színezék (E150c), guarana kivonat (0,002%), inozitol, maltodextrin.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 37kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 9,3g |
| melyből cukrok | 8,4g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,04g |
Az új jogszabálynak megfelelő jelzésekkel ellátott termék.
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 170 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Vastagság | 65 mm |
| Tömeg | 500 g |