Monster Energy Rossi VR46 Zero Cukormentes Energiaital
Összetevők: szénsavas víz, aromák, ízfokozó (eritrit), sav (citromsav), taurin (0,4%), savanyúságszabályzó (nátrium-citrát), ginseng gyökérkivonat (0,08%), tartósítószerek (kálium-szorbát, nátrium-benzoát), koffein (0,03%), édesítőszer (szukralóz), L-karnitin, L-tartarát (0,015%), vitaminok (niacin, pantoténsav, B6, B12), stabilizátor (fagyanta-glicerin észterei), guarana kivonat (0,002%), inozitol, színezék (E102).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 3kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 0,7g |
| melyből cukrok | 0g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,09g |
Az új jogszabálynak megfelelő jelzésekkel ellátott termék.
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 170 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Vastagság | 65 mm |
| Tömeg | 500 g |