Monster Lewis Hamilton cukormentes energiaital
Összetevők: szénsavas víz, savanyító anyag (E330), taurin (0,4%), savanyúságot szabályozó anyagok (E331), maltodextrin, aromák, tartósítószerek (E202, E211), édesítőszerek (E955, E950), koffein (0,03%), növényi növényi olaj (kókusz, repce), módosított keményítő, vitaminok (niacin, B6-vitamin, riboflavin, B12-vitamin), L-karnitin L-tartarát (0,004%), nátrium-klorid, inozit, színezékek (E102, E129). Magas koffeintartalom (32mg/100ml). Nem alkalmas gyermekeknek, terhes nőknek és koffeinre érzékeny személyeknek.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 3kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 0,8g |
| melyből cukrok | 0g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,16g |
Eredeti név: Monster Energy Lewis Hamilton Zero Sugar
Megtalálod így is: F1, formula 1, forma 1
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 170 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Vastagság | 55 mm |
| Tömeg | 500 g |