Mountain Dew Frost Bite sárgadinnyés üdítőital
Összetevők: Szénsavas víz, magas fruktóz tartalmú kukoricaszirup, természetes és mesterséges aromák, savanyúságot szabályozó anyagok E330-E331, tartósítószer E211, sűrítőanyag E414, koffein, emulgálószer E445-E444, antioxidáns E385, színezékek E133-E129*. Magas koffeintartalom. Koffein: 155 mg/l. *Káros hatással lehet a gyermekek aktivitására és figyelmére. GMO-t tartalmaz.
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 48kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 13g |
| melyből cukrok | 13g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
Megtalálod így is: Mtn Dew
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 130 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Vastagság | 65 mm |
| Tömeg | 385 g |