Mountain Dew Pitch Black citrus-szőlő ízű szénsavas üdítő
Összetevők: víz cukor, szén-dioxid, sav (citromsav), aroma, sűrített feketerépalé, tartósítószerek (nátrium-benzoát, kálium-szorbát), koffein, édesítőszerek (aceszulfám-K, szukralóz), savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-citrátok), stabilizátor (gumiarábikum), színezék (brilliánskék FCF).
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 20kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 4,9g |
| melyekből cukrok | 4,8g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,02g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 148 mm |
| Szélesség | 57 mm |
| Vastagság | 57 mm |
| Tömeg | 330 g |