Mr Beast Cookies dupla csokis keksz csokis chipsz darabokkal
Összetevők: gluténmentes lisztkeverék (burgonyakeményítő, barna rizsliszt, fehér rizsliszt, tápiókakeményítő, xantángumi), világosbarna cukor, kókuszolaj, csokoládé chips (cukor, csokis likőr, kakaóvaj, szójalecitin és vaníliabab), natúr aroma, kakaópor, só, gabonapehely sütőpor (monokalcium-foszfát, nátrium-hidrogén-karbonát, tápióka keményítő)
| Átlagos tépérték 100g-ban | |
| Energia | 500kcal |
| Zsír | 21,7g |
| melyekből telített zsírsavak | 17,9g |
| Szénhidrát | 71g |
| melyekből cukrok | 36g |
| Fehérje | 4g |
| Só | 0,34g |
Megtalálod így is: gluténmentes, aprósütemény, teasütemény, double chocolate, csoki darabos keksz, duplacsokis
Eredeti név: Mr Beast Freastables Double Chocolate Chip Cookies
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 225 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 170 g |