Nesquik eper ízű kakaópor 532g
A gyerekek és a felnőttek egyaránt élvezhetnek egy hideg pohár rózsaszín tejet, mely a híres Nestle Nesquick eper ízesítésű tejkeveréknek köszönhető. 7 nélkülözhetetlen vitamint és ásványi anyagot tartalmaz, hozzáadott mesterséges színezékek vagy ízek nélkül! A tökéletes párosítás a belga gofri, pirítós és tojás mellé! Keverjen 2 evőkanál port 250ml tejbe.
Összetevők: Cukor, mesterséges aromák, savasságszabályozó E330, só, színezék E129 * -E133, C-B6 vitaminok, ásványi anyagok (E170, cink-oxid, réz-glükonát, mangán-szulfát, biotin). Káros hatással lehet a gyermekek aktivitására és figyelmére.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 375kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 93,8g |
| melyekből cukrok | 93,8g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
Megtalálod így is: eper shake, eperturmix, epres tejpor, tejital
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 170 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Vastagság | 70 mm |
| Tömeg | 605 g |