Old Jamaica cream soda üdítőital
450 Ft
nettó 354 Ft (ÁFA 27%)
Cikkszám: 50001774671821364 Ft / liter
Már csak 0 db van raktáron. Old Jamaica cream soda üdítőital.
űrtartalom: 330mlÖsszetevők: szénsavas víz, cukor, aromák, sav (citromsav), tartósítószer (nátrium-benzoát), édesítőszer (szukralóz).
| Átlagos tápérték 100ml-ben |
| Energia | 20kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 4,9g |
| melyből cukrok | 4,9g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 120 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Vastagság | 70 mm |
| Tömeg | 330 g |