PEZ Halloween cukorka válogatás curkorka adagolóval
Gyümölcsös ízű cukorka (6x8,5g=51g)
Összetevők: cukor, glükózszirup, étkezési sav (citromsav), savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-citrátok), teljes mértékben hidrogénezett pálmazsír, emulgeálószer (zsírsavak mono- és digliceridjei), aroma, gyümölcsökből és növényekből származó koncentrátumok (alma, fekete ribizli, répa, sáfrány, feketerépa, édesburgonya, szőlő, citrom).
Kóla ízű töltetlen keménycukorka (5x8,5g=42,5g)
Összetevők: cukor, glükózszirup, étkezési sav (citromsav, borkősav (L(+)-)), savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-citrátok), nátrium-karbonátok, teljes mértékben hidrogénezett pálmazsír, emulgeálószer (zsírsavak mono- és digliceridjei), aroma.
Gyümölcsös ízű pezsgő hatású cukorka (30g; 10x6g=60g)
Összetevők: cukor, glükózszirup, nátrium-karbonátok, étkezési-sav (almasav, borkősav (L(+)-)), emulgeálószer (zsírsavak mono- és digliceridjei), teljes mértékben hidrogénezett pálmazsír, aroma, színezék (betanin, klorofilinek rézkomplexei).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 392kcal |
| Zsír | 1,3g |
| melyből telített zsírsavak | 1,3g |
| Szénhidrát | 93g |
| melyből cukrok | 93g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 1,6g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 210 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 184 g |