Pocas Hot Spicy Gummy Bear csípős-fűszeres gumicukor
Összetevők: maltóz szirup, cukor, zselatin, savval kezelt keményítő, mesterséges aromák (áfonya, eper, alma, narancs), citromsav, ásványi olaj, almasav, nátrium-citrát, karnaubaviasz, yellow 5, red 40, yellow 6, blue 1.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 380kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak0 | 0g |
| Szénhidrát | 85,68g |
| melyekből cukrok | 83,3g |
| Fehérje | 4,76g |
| Só | 0,35g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 160 mm |
| Szélesség | 115 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 84 g |