Powerbears Gamer PowerUp Space Invaders formájú gumicukor
Összetevők: Glükózszirup, 10% almalé koncentrátum, cukor, zselatin, sav (citromsav), természetes aromák, teremészetes narancs aroma, színező élelmiszerek (répa koncentrátum, fekete répa, sütőtök, spirulina és alma), paprika kivonat színezékként, fényesítő anyag (karnaubaviasz).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 326kcal |
| Zsír | <0,5g |
| melyekből telített zsírsavak | <0,1g |
| Szénhidrát | 74g |
| melyekből cukrok | 29g |
| Fehérje | 7,4g |
| Só | 0,07g |
Megtalálod így is: gamer, spaceinvaders
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 140 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 50 g |