Powerbears Gamer PowerUp Tetris formájú gumicukor
Összeteveők: glükózszirup, répacukor, 20%, almalé koncentrátumból, marhahús zselatin, dextróz, savanyítószerek: citromsav, aszkorbinsav (C-vitamin), D-alfa-tokoferol-acetátok (E-vitamin), természetes aromák, színező élelmiszer koncentrátumok feketerépából; sárgarépából; sütőtökből; spirulinából; almából és paprikából, karnauba viasz.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 320kcal |
| Zsír | <0,5g |
| melyekből telített zsírsavak | <0,1g |
| Szénhidrát | 73g |
| melyekből cukrok | 43g |
| Fehérje | 6,6g |
| Só | 0,07g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 160 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Vastagság | 40 mm |
| Tömeg | 125 g |