Powerbears Gamer PowerUp Tetris formájú gumicukor.
Összetevők: 10% gyümölcslé koncentrátumból: maracuja, narancs, cseresznye, szeder, barack, áfonya, alma, málna. glükózszirup, 10% almalé koncentrátumból, cukor, zselatin, dextróz, savanyítószerek: citromsav, természetes aromák,természetes narancs aroma, színező élelmiszerek: répa koncentrátum, fekete répa, sütőtök, spirulina és alma, színezék: paprika kivonat, fényesítő anyag: karnaubaviasz.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 327kcal |
| Zsír | <0,5g |
| melyekből telített zsírsavak | <0,1g |
| Szénhidrát | 74g |
| melyekből cukrok | 29g |
| Fehérje | 7,4g |
| Só | 0,08g |
Megtalálod így is: Tetrisz, gamer
| Érdeklődési kör | Geek |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 140 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 50 g |