Powerbears Pac-Man Gamer Gummies gyümölcsös gumicukor
Töltőtömeg: 50g
Összetevők: glükózszirup, cukor, maltit, 10% almalé-sűrítmény, zselatin, dextróz, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav; vitamin keverék: C-vitamin, E-vitamin, természetes aromák, élelmiszer színezék: sárgarépa, feketeribizli, tök, spirulina és alma sűrítmények, paprika kivonat; fényezőanyag: karnaubaviasz.
Gluténmentes.
| Átlagos tépérték 100g-ban | |
| Energia | 331kcal |
| Zsír | <0,5g |
| melyekből telített zsírsavak | <0,1g |
| Szénhidrát | 75g |
| melyekből cukrok | 30g |
| Fehérje | 7,5g |
| Só | 0,08g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 140 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 50 g |