Prime Ice Pop sport üdítőital
Összetevők: Szűrt víz, kókuszvíz koncentrátumból, citromsav, dikálium-foszfát, trimagnézium-citrát, természetes aroma, szukralóz, L-izoleikun, L-leucin, l-valin, D-alha-tokoferil-acetát (E-vitamin), aceszulfám-kálium, retinil-palmitát (A-vitamin), piridoxin-hidroklorid (B6 vitamin), cianokobalamin (B12-vitamin).
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 4kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 1,2g |
| melyből cukrok | 0,4g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 2mg |
Eredeti név: Prime Ice Pop Hydration Drink
Megtalálod így is: sport ital, sportital, hidratációs ital, hydration drink, izotóniás ital, fagyi, fagylaltos, fagyis prime
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 160 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Vastagság | 80 mm |
| Tömeg | 500 g |