Pringles Hot Chili Lemon Crab chilis citromos rák ízű chips
Összetevők: Burgonya, pálmaolaj, kukoricaliszt, BÚZAkeményítő, aromakeverék (ízfokozók (E621, E635), aromák (SZÓJÁT, HALAT, RÁKFÉLÉKET tartalmaz), savanyúságot szabályozó anyagok (E330, E296). Édesítőszert tartalmaz: édesítőszer (E960a)), emulgeálószer (E471), maltodextrin savanyúságot szabályozó anyagként (E330).
Tejet tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 527kcal |
| Zsír | 31g |
| melyből telített zsírsavak | 2,7g |
| Szénhidrát | 58g |
| melyből cukrok | 2,6g |
| Fehérje | 4g |
| Só | 1,5g |
Megtalálod így is: csípős rákos ázsiai csipsz
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 205 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Vastagság | 70 mm |
| Tömeg | 110 g |