Pringles Hot Honey méz ízesítésű csípős chips.
Összetevők: Szárított burgonya, növényi olaj, kukoricaliszt, kukoricakeményítő, cukor (maltodextrin, cukor, fruktóz, melasz, méz), rizsliszt, mono- és digliceridek, só, cayenne bors szósz szárazanyag (cayenne bors, ecet összetevők, só, fokhagyma) . por), citromsav, fűszerek, paprikakivonat (színezéshez), természetes aroma, módosított tej összetevők, búzakeményítő.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 536kcal |
| Zsír | 32,14g |
| melyekből telített zsírsavak | 8,93g |
| Szénhidrát | 60,71g |
| melyekből cukrok | 7,14g |
| Fehérje | 3,57g |
| Só | 0,38g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 235 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Vastagság | 80 mm |
| Tömeg | 205 g |