Pringles Hot Spicy Strips
Összetevők: Burgonya, pálmaolaj, kukoricaliszt, BÚZAkeményítő, aromakeverék (aroma (SZÓJÁT tartalmaz). Savanyúságot szabályozó anyag (E341(iii)), ízfokozó (E635), színezék (E160c)). Emulgeálószer E471, maltodextrin, Savanyúságot szabályozó anyag (E330).
Allergén információ: A termék rákféléket, halat és tejet tartalmazhat.
| Tápanyag információ 100g-ban | |
| Energia | 535kcal |
| Zsír | 31g |
| melyekből telített zsírsavak | 2,4g |
| Szénhidrát | 60g |
| melyekből cukrok | 10g |
| Fehérje | 4g |
| Só | 1,3g |
Megtalálod így is: ázsiai csipsz
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 210 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Vastagság | 70 mm |
| Tömeg | 110 g |