Pringles jalapeno hullámos chips .
Hagyd, hogy a Pringles legújabb ízesítése csípős és fűszeres jalapeno aromájával felrúgja az ízlelőbimbóid.
Összetevők: szárított burgonya, növényi olaj (kukorica, gyapotmag, magas olajtartalmú szójabab és / vagy napraforgóolaj), csírázott sárga kukoricaliszt, kukoricakeményítő, rizsliszt, maltodextrin, E471 emulgeálószer, legfeljebb 2%-ban: só, ízfokozó E621, tejsavó , író (tej), tejsavófehérje-koncentrátum, hagymapor, fokhagymapor, kókuszolaj, szárított élesztő, savtartalom-szabályozók E270-E330, természetes aromák, fűszerek, tartósítószer E262ii, krémsajt (pasztőrözött tej, tejszín, sajtkultúrák, só, sűrítőanyag (E410), sült jalapeno paprika, jalapeno paprika püré, szárított petrezselyem, ízfokozók E631-E627, nátrium kazeinát (tej), teljes tej, zsírmentes tej, módosított kukoricakeményítő, tenyésztett író (tej), búzakeményítő. GMO-t tartalmaz.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 536kcal |
| Zsír | 32,1g |
| melyből telített zsírsavak | 8,9g |
| Szénhidrát | 57,1g |
| melyből cukrok | 0g |
| Fehérje | 3,6g |
| Só | 1,9g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 300 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Vastagság | 80 mm |
| Tömeg | 137 g |